USG Zwierząt Pruszków

USG zwierząt, Pruszków

Diagnostyka ultrasonograficzna to profesjonalne badanie obrazowe, które wykonuje się w profesjonalnych gabinetach weterynaryjnych. Wykonywane jest zwykle w celach diagnostycznych, ponieważ pozwala na dokładne obejrzenie narządów wewnętrznych pupila oraz wykrycie ewentualnych nieprawidłowości i chorób. Badanie USG zwierząt realizowane jest także w formie profilaktyki – np. w trakcie trwania ciąży pupila.

Każdy pacjent zostaje poddany detalicznej i w pełni dostosowanej do jego potrzeb diagnostyce. Dzięki temu możliwe jest szybkie wykrycie stanów chorobowych oraz dobranie odpowiednich metod leczenia. Nasza przychodnia oferuje usługę profesjonalnego USG zwierząt. Pruszków to jedna z wielu miejscowości, do których docieramy z rozbudowaną ofertą.

USG zwierząt – Pruszków | Co warto wiedzieć przed badaniem?

Procedura przeprowadzania diagnostyki ultrasonograficznej odbywa się po wcześniejszej wizycie pacjenta w gabinecie. W indywidualnych i specyficznych przypadkach wskazówki dot. badania USG udzielane są telefonicznie. Właściciel pupila otrzymuje szereg niezbędnych informacji, które pozwalają na wykonawstwo badania USG.

Należy zaznaczyć, że procedura poprzedzająca badanie może różnić się w zależności od poszczególnych potrzeb pacjenta, gatunku zwierzęcia czy obszaru w ciele poddawanego diagnostyce, np. badanie jamy brzusznej wiąże się z koniecznością zadbania o to, aby pacjent przed badaniem był na czczo.

Profesjonalne USG zwierząt – Pruszków i okolice

Za pomocą specjalistycznego sprzętu wykonujemy USG brzucha, miednicy, serca czy narządów płciowych. Niezawodna aparatura diagnostyczna, a także specjalistyczna wiedza naszych lekarzy pozwalają na detaliczne przeprowadzenie badania. Interpretacja uzyskanych wyników, a także ocena stanu narządów i tkanek wewnętrznych pacjenta następuje w trakcie USG.

W razie potrzeby przeprowadzane są także dodatkowe czynności diagnostyczne, tj. pobieranie próbek krwi lub moczu do badania. W przypadku wykrycia stanów chorobowych nasi lekarze szczegółowo omawiają z właścicielami pupili dalszy plan leczenia.

Dobra komunikacja z klientem to jeden z naszych priorytetów

Na każdym z etapów realizacji usługi pozostajemy empatyczni, rzeczowi oraz wyrozumiali. Zdajemy sobie sprawę, że diagnostyka USG to stresujące badanie zarówno dla pupila, jak i jego właścicieli. Dlatego też niezwykle istotna jest dla nas dobra komunikacja oraz edukacja w obszarze opieki domowej przed wykonawstwem USG zwierząt. Pruszków to miejscowość, która znajduje się w promieniu zaledwie 8 km od Ożarowa Mazowieckiego i naszej specjalistycznej przychodni.

Stale rozwijamy kompetencje i udoskonalamy gabinet pod kątem wyposażenia technicznego. Nasze urządzenia diagnostyczne spełniają wszelkie, niezbędne atesty oraz poddawane są regularnym kontrolom jakości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do diagnostyki USG realizowanej w naszej placówce zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź stacjonarnych odwiedzin w gabinecie.